Nezávazná diagnostika

Jaké má nezávazná diagnostika výhody?

  • Podá informace, jaké potřebujete - jak se k danému jedinci chovat, v čem spočívají jeho specifika apod.
  • Bez rizika stigmatizace - výsledkem není oficiální "štempl" konkrétní diagnózy, takže jedinec může se získanou informací naložit dle vlastního uvážení
  • Je vhodná také pro potvrzení či vyvrácení obav - u malých dětí často není oficiální diagnostika možná (skrze změny v průběhu vývoje), ale už v tomto věku se dají pozorovat určité tendence či predispozice ke vzniku poruch

Jak taková diagnostika probíhá?

  • SPECKAŘ přijede po domluvě k Vám domů a pozoruje Vás nebo Vaše dítě v přirozeném prostředí. Případně se doptá na potřebné informace.
  • Po skončení pozorování Vám SPECKAŘ ihned sdělí jeho závěry. V případě Vašeho zájmu obdržíte do 2 týdnů po pozorování také stručný sepsaný návod, jak co nejlépe fungovat s danými specifiky (poruchou / postižením / jinou charakteristikou) v běžné společnosti.

Kolik stojí nezávazná diagnostika ?

Diagnostika je nyní k dispozici za zaváděcí cenu 2 000,- Kč.

V ceně je zahrnuto pozorování v domácím prostředí (speciální pedagog přijede k Vám domů přibližně na 2-3 hodiny) a následné sepsání přehledného manuálu s tipy a návody, jak co nejlépe pracovat s Vaším dítětem. Manuály píšeme "na míru" přímo pro Vás, potažmo pro Vaše dítě.