ONLINE test pro Vaše děti

Níže můžete vyplnit krátký dotazník a zjistit, jestli má Vaše dítě potíže, kvůli kterým by mělo navštívit odborníka - speciálního pedagoga, nebo v některých případech dětského psychologa, psychiatra či neurologa.

Tento test má pouze přibližný informativní charakter, avšak může napomoci rodičům k objektivnějšímu náhledu na své dítě. Někteří totiž mají tendenci se o své dítě příliš bát, ale třeba jim chybí jen dostatek informací. A jiní zase vše svádějí na vnější okolnosti, přitom dítě se třeba může potýkat s opravdovým problémem... Online test zde není od toho, aby Vám cokoli určoval nebo nařizoval. Ale nabízí způsob, jak se ujistit, jestli je Vaše dítě tzv. v normě.

Online test je v současné době ve své testovací fázi. I tak Vás prosím o jeho vyplnění a případnou zpětnou vazbu, jestli bych měla něco změnit nebo napsat jasněji. Finální podoba testu bude následně dostupná od dubna roku 2023.


--- testy jsou ve výstavbě, děkuji za pochopení---

--- testy jsou ve výstavbě, děkuji za pochopení---


! UPOZORNĚNÍ ! Jelikož se jedná o online test, u kterého chybí přímý kontakt odborníka s dítětem, je jeho výsledek pouze orientační, nikoli směrodatný. Pro stanovení diagnózy je nutné vždy navštívit odborníka, kterého se daná problematika týká. Vyplnění dotazníku Vám však může napomoci najít směr, kterým byste se měli dát.